REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Develia wspólnie z miastem Gdańsk zrewitalizuje dzielnicę Nowy Portartykuł
Pokaż artykuł
Develia wspólnie z miastem Gdańsk zrewitalizuje dzielnicę Nowy Port
Develia zawarła z Gminą Gdańsk umowę partnerstwa publiczno-prywatnego „Nowy Port 2030+”. W jej ramach zrealizuje szereg inwestycji w dzielnicy Nowy Port, położonej bezpośrednio nad Zatoką Gdańską, w tym budowę obiektów użyteczności publicznej oraz inwestycji mieszkaniowych, w których powstanie ponad 1000 mieszkań i lokali usługowych.
firma
Pokaż firmę
Amed24
Warszawa, ul. Modlińska 325a
[T01621] Pocztowa 2inwestycja
Pokaż inwestycję
[T01621] Pocztowa 2
Tuchola, ul. Pocztowa 2
metraż
634 m2
cena
480 000
[Polska] Polska pozostaje wiodącym rynkiem inwestycyjnym w Europie Środkowo-Wschodniejartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Polska pozostaje wiodącym rynkiem inwestycyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej
Wartość transakcji inwestycyjnych zrealizowanych na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce w I pó...
firma
Pokaż firmę
ECO-MDP sp. z o.o. spk. k. | Budowa domów szkieletowych na Śląsku – szybko i efektywnie
Skomielna Biała, Skomielna Biała 851
Sukienniceinwestycja
Pokaż inwestycję
Sukiennice
Kraków, Śródmieście
Nowa inwestycja PGE w Lublinie zwiększy możliwość realizacji zielonych inwestycjiartykuł
Pokaż artykuł
Nowa inwestycja PGE w Lublinie zwiększy możliwość realizacji zielonych inwestycji
PGE Dystrybucja Oddział Lublin, spółka z Grupy PGE, zakończyła realizację inwestycji związanej z uruchomieniem nowego Głównego Punktu Zasilającego (GPZ) Felin, której łączny koszt wyniósł blisko 27 mln zł. Stacja 110/15 kV Felin przyczyni się do rozwoju energetyki odnawialnej w województwie lubelskim, a zastosowane rozwiązania techniczne pozwolą również na zapewnienie stabilnych dostaw energii elektrycznej do odbiorców w regionie.
Szwedzka firma OX2 zainwestuje w woj. świętokrzyskimartykuł
Pokaż artykuł
Szwedzka firma OX2 zainwestuje w woj. świętokrzyskim
OX2 uzyskała w państwowej aukcji na sprzedaż energii elektrycznej z OZE wsparcie dla projektu farmy fotowoltaicznej o mocy zainstalowanej przekraczającej 51 MWp. Nowa inwestycja szwedzkiego dewelopera powstanie w województwie świętokrzyskim. Będzie to trzeci projekt fotowoltaiczny OX2 w Polsce.
6,6 mld złotych zainwestuje PGE w Rybniku do 2030 rokuartykuł
Pokaż artykuł
6,6 mld złotych zainwestuje PGE w Rybniku do 2030 roku
Kolejne miliardy zainwestowane zostaną w województwie śląskim. Zapewnią stabilność po odejściu od węgla. Jak informuje Ministerstwo Aktywów Państwowych 6,6 mld złotych inwestycji planuje Grupa PGE w Rybniku do 2030 roku.
PGE Dystrybucja zakończyła dużą inwestycję w Lublinieartykuł
Pokaż artykuł
PGE Dystrybucja zakończyła dużą inwestycję w Lublinie
Zwiększenie stabilności dostaw energii elektrycznej dla mieszkańców i przedsiębiorców na terenie Lublina oraz sąsiadujących gmin, a także zwiększenie możliwości przyjęcia do sieci większej ilości energii z OZE to główne korzyści wynikające z przebudowy stacji Abramowice. Inwestycja zrealizowana w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne kosztowała blisko 57 mln zł, z czego dofinasowanie z funduszy Unii Europejskiej wyniosło ok. 30 mln zł.
Synthos zrealizował kolejną wielką inwestycję w Oświęcimiu. Stawia na nowoczesną energetykęartykuł
Pokaż artykuł
Synthos zrealizował kolejną wielką inwestycję w Oświęcimiu. Stawia na nowoczesną energetykę
Synthos, lider w branży chemicznej należący do Grupy MS Galleon Michała Sołowowa, stawia kolejny strategiczny krok w kierunku rozwoju nowoczesnej energetyki. Firma konsekwentnie realizuje transformację energetyczną, której celem jest dostarczanie stabilnej i zrównoważonej energii – zarówno na potrzeby własnych zakładów, jak i gospodarki.
TAURON przekazał do eksploatacji trzecią farmę wiatrową w woj. łódzkimartykuł
Pokaż artykuł
TAURON przekazał do eksploatacji trzecią farmę wiatrową w woj. łódzkim
Grupa TAURON konsekwentnie rozwija swoje portfolio odnawialnych źródeł energii. Do krajowego systemu elektroenergetycznego została przyłączona Farma Wiatrowa Nowa Brzeźnica o mocy 19,6 MW, zrealizowana przez spółkę TAURON Zielona Energia. Inwestycja zapewni energię dla niespełna 29 tysięcy gospodarstw domowych i stanowi kolejny krok w kierunku zwiększania udziału zielonej energii w miksie energetycznym Grupy oraz wzmacniania bezpieczeństwa energetycznego kraju.
[T09558] Stanisława Dubois 8inwestycja
Pokaż inwestycję
[T09558] Stanisława Dubois 8
Brześć Kujawski, ul. Stanisława Dubois 8
metraż
1 023 m2
cena
790 000
Katowice pozyskały środki unijne na kolejne miejskie instalacje OZEartykuł
Pokaż artykuł
Katowice pozyskały środki unijne na kolejne miejskie instalacje OZE
Pięć projektów zgłoszonych przez Miasto Katowice uzyskało pozytywną ocenę i zostało wybranych do dofinansowania ze środków unijnych. To przede wszystkim montaż kolejnych instalacji fotowoltaicznych na obiektach użyteczności publicznej oraz budowa dwóch farm fotowoltaicznych. Całkowita wartość projektów wynosi ponad 51,1 mln zł, z czego dofinansowanie to 28 mln zł.
DK78 obwodnica Szczekocin i Goleniówinwestycja
Pokaż inwestycję
DK78 obwodnica Szczekocin i Goleniów
Szczekociny
DK73 obwodnicy Brzostku i Kołaczycinwestycja
Pokaż inwestycję
DK73 obwodnicy Brzostku i Kołaczyc
Brzostek
Energia elektryczna z OZE zasili wszystkie maszyny Paczkomat® InPost w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Energia elektryczna z OZE zasili wszystkie maszyny Paczkomat® InPost w Polsce
Grupa InPost, lider wśród platform dostaw dla e-commerce w Europie, zawarła umowę z największą polską prywatną grupą energetyczną. Polenergia zapewni energię z OZE dla wszystkich, blisko 24 000 urządzeń Paczkomat® w Polsce, a także zazieleni znaczną część energii do zasilania floty 1300 aut elektrycznych oraz oddziałów i sortowni. Zieloną energię dla InPost wyprodukuje należąca do Polenergii Farma Wiatrowa Dębsk – jedna z największych farm wiatrowych w Polsce.
We Wrocławiu szykuje się kontrowersyjna inwestycja. 11‑kondygnacyjny budynek ma stanąć na działce przeznaczonej pod szkoły i sport [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu szykuje się kontrowersyjna inwestycja. 11‑kondygnacyjny budynek ma stanąć na działce przeznaczonej pod szkoły i sport [WIZUALIZACJE]
W stolicy Dolnego Śląska szykuje się kontrowersyjna inwestycja. 11‑kondygnacyjna dominanta ma stanąć na działce przeznaczonej pod szkoły i sport. Na południu Wrocławia ruszyła procedura dotycząca zabudowy pustej działki przy ul. Babiego Lata i Mglistnej.
Najstarsza kamienica na Woli zostanie rozebrana? [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Najstarsza kamienica na Woli zostanie rozebrana? [FILM]
Czy najstarsza zachowana kamienica czynszowa na warszawskiej Woli zostanie rozebrana? Chodzi o dawną kamienicę Abrama Włodawera, przy ulicy Łuckiej 8, w centrum Warszawy, nieopodal Złotych Tarasów i Fabryki Norblina. Od wielu lat stoi opuszczona i popada w coraz większą ruinę.
Polski inwestor kupił atrakcyjną działkę w centrum Katowic. Co na niej powstanie?artykuł
Pokaż artykuł
Polski inwestor kupił atrakcyjną działkę w centrum Katowic. Co na niej powstanie?
Szykuje się nowa, duża inwestycja w samym centrum Katowic. Polska spółka Cegal, należąca do Artura i Marka Gawików, która w Łodzi posiada trzy hotele pod marką Ambasador, wygrała przetarg na zakup działki o powierzchni 3,6 tys. metrów kwadratowych w centrum Katowic koło Spodka i MCK.
REKLAMA